*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dusan Hlavacek

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
raduška
dirigent
dirigent
avatar


Příspěvky : 97
Registrace : 08. 03. 08

Dusan Hlavacek Empty
PříspěvekPředmět: Dusan Hlavacek   Dusan Hlavacek Icon_minitime9/3/2008, 11:02

Nema niekto album Dusan Hlavacek-Zalubeni 1988???????????
Velmi by ste mi pomohli.dakujem
Návrat nahoru Goto down
rovinj
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 264
Registrace : 19. 12. 06

Dusan Hlavacek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dusan Hlavacek   Dusan Hlavacek Icon_minitime9/3/2008, 12:48

Tiez to zhanam a uz dost dlho a zatial bezuspesne. Potesil by aj LP-rip. Dakujem.
Blizie info:
https://music80s.forumczech.com/music-video-requests-hledam-hudbu-video-f22/dusan-hlavaeek-t8832.htm
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

Dusan Hlavacek Empty
PříspěvekPředmět: Dušan Hlaváček - Zaľúbení (1987)   Dusan Hlavacek Icon_minitime10/3/2008, 12:02

Dušan Hlaváček - Zaľúbení (1987)
Dusan Hlavacek 2375059,DHAy6

01 Zaľúbení
02 Song pre dve oči
03 Ja som ja a ty si ty
04 Dirigent
05 Na námestí
06 Láska bdie
07 Víkend
08 Zázrak
09 Fantázia
10 Na playback
11 Kúsok miesta (z TV seriálu Stará tehelňa)
12 Nik ho nezmení
13 Mladík s dobrou výchovou
14 Ešte som

vinyl rip
obaly v archivu
53MB
bitrate VBR (128-160) Lame
heslo: 1965

http://www.ulozto.sk/235266/DHZ.rar

Příjemný poslech...a vzpomínání...
Návrat nahoru Goto down
rovinj
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 264
Registrace : 19. 12. 06

Dusan Hlavacek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dusan Hlavacek   Dusan Hlavacek Icon_minitime10/3/2008, 15:53

Výborne, mooc Ti dakujem, len dufam, ze to z toho aj dostanem. Rychlost 1,5 kb/s a doba stahovania 8 hod. Snad sa to zrychlí. 4 hodiny cakat vydtzim, ale 8 to je uz fakt vela.
Návrat nahoru Goto down
atko45
přispěvatel
přispěvatel
avatar


Příspěvky : 70
Registrace : 08. 09. 06

Dusan Hlavacek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dusan Hlavacek   Dusan Hlavacek Icon_minitime10/3/2008, 17:12

hmmm...je to hrozné ....ani mi to nedoťahalo....1 kb/s a v polovici to zostalo stáť a konec - vzdávam to... :-( - po 3 hodinách
Návrat nahoru Goto down
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

Dusan Hlavacek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dusan Hlavacek   Dusan Hlavacek Icon_minitime10/3/2008, 18:00

Zkusil jsem to a rychlost stahování je normální,kolem 40-60 KB/s,tedy 320-500 kbit/s.Celý soubor byl můj za 15 minut.
Jestli máte zájem "natáhnu" vám to jinam.
Návrat nahoru Goto down
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

Dusan Hlavacek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dusan Hlavacek   Dusan Hlavacek Icon_minitime10/3/2008, 19:39

Nový link:

http://rapidshare.com/files/98507209/dhz.rar.html
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

Dusan Hlavacek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dusan Hlavacek   Dusan Hlavacek Icon_minitime10/3/2008, 19:43

Problém s ulozto.sk nechápu - pro mě je to první volba, pokud si můžu vybrat, odkud stahovat.
Na 2Mbit lince se mi odtamtud stahuje maximální rychlostí (stejnou jako z rapidshare) - a protože tam není žádné omezení, uploadnul jsem to tam.

Stalo se mi, že byl problém, když jsem na tento server uploadnul něco pro známého v zahraničí - nestáhl nic. Ale u Dušana Hlaváčka jsem nečekal zájem ze zahraničí.....

Za reupload jinam děkuju - rozhodně jsem tím chtěl lidem udělat radost a ne je naštvat. Přitom mám ale bohužel FUP a velmi pomalý upload a nahrávat to znova by mě teda docela štvalo.
Návrat nahoru Goto down
rovinj
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 264
Registrace : 19. 12. 06

Dusan Hlavacek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dusan Hlavacek   Dusan Hlavacek Icon_minitime10/3/2008, 21:17

YaKi napsal:
Problém s ulozto.sk nechápu - pro mě je to první volba, pokud si můžu vybrat, odkud stahovat.
Na 2Mbit lince se mi odtamtud stahuje maximální rychlostí (stejnou jako z rapidshare) - a protože tam není žádné omezení, uploadnul jsem to tam.

Stalo se mi, že byl problém, když jsem na tento server uploadnul něco pro známého v zahraničí - nestáhl nic. Ale u Dušana Hlaváčka jsem nečekal zájem ze zahraničí.....

Za reupload jinam děkuju - rozhodně jsem tím chtěl lidem udělat radost a ne je naštvat. Přitom mám ale bohužel FUP a velmi pomalý upload a nahrávat to znova by mě teda docela štvalo.

Nerob si tazku hlavu, som rad, ze sa to u niekoho naslo a ze to upol. Bola to sice drina, ale po 4 hodinach to preslo (mal som stastie ze mi to nespadlo). Dakujem aj "topol-ovi" a som rad ze sa tu nachadza taka fajn parta ochotna pomahat.
Návrat nahoru Goto down
atko45
přispěvatel
přispěvatel
avatar


Příspěvky : 70
Registrace : 08. 09. 06

Dusan Hlavacek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dusan Hlavacek   Dusan Hlavacek Icon_minitime11/3/2008, 16:54

.....ale vôbec som sa nenaštval - to bolo len konštatovanie a trocha bezradnosť.....ďakujem ti velmi za Hlaváčka...a pozdravujem do Čiech.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dusan Hlavacek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dusan Hlavacek   Dusan Hlavacek Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dusan Hlavacek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dusan Grun - Morsky vlk

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Hledám hudbu - video :: Music / Video Requests - HLEDÁM HUDBU / VIDEO-
Přejdi na: