*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)

Goto down 
+13
najade
topol
bohous.josev
ilove80music
ender
shannow
Eurodancefan
radko
h.vlastimil
HEERY
pimpo
pavelse
aLuGaRd
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next
AutorZpráva
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime9/12/2010, 21:08

super, boduješ

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime11/12/2010, 22:51

tak tohle téma už končí?,škoda,něco bych pro vás měl,ale nevyhrál jsem,tak je na řadě vítěz
Návrat nahoru Goto down
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime12/12/2010, 09:55

ved ked sa nikto nechytá možeš dať niečo lahké ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime12/12/2010, 16:33

dávám vždy něco lehké,ale pak se zvrkne,tak OK,něco pošlu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime12/12/2010, 16:51

tuhle znáte?
http://www7.zippyshare.com/v/96418948/file.html
Návrat nahoru Goto down
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime12/12/2010, 19:58

... pierre,teba je tažke hadat...davaš dost raritné ,menej zname veci .. asi budeš musiet pomoct,lebo toto predpokladam nikto neuhadne len tak ... confused
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime12/12/2010, 21:44

silně mi to připomíná E.A.V. alias Erste Allgemeine Verungsicherung - sice teď hned nevymyslím skladbu ale myslím si že to jsou tihle "pěkně" střelení EAV
jinak souhlasím že předchozí 2 skladby od Petra byly raritní

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime13/12/2010, 01:52

Interpreta téhle nové verze jsem bohužel neodhalil, ale písnička je to podle mně téměř jistě Ya Mustafa, kterou v Německu v šedesátých letech nazpíval po názvem Oh Mustafa Oh Mustafa Leo Leandros (otec zpěvačky Vicky Leandros) a dost možná i někdo další.

Pamatuji si, že vyšla na LP Amiga Express někdy začátkem 60. let - jako klukovi se mi to dost líbilo.

https://www.youtube.com/watch?v=uvxrh8K-CI4
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime13/12/2010, 03:55

omlouvám se,pro mě je to stejné jako každá jiná písnička,protože ji znám,nechci na hudebním foru,kde mají všichni pravidelní návštěvníci celkem slušný přehled dávat hádanku,ABBA,BONEY M,SMOKIE,proto vybírám skladbu,která se alespoň nemele v rádiích,vždy mám pocit,že sem něco pošlu a bude za hodinu hotovo,tak jsem docela rád,že se to trošku zasekne a hádající začnou přemýšlet,o to tady jde.pro začátek nápověda rok 1980 a B-strana singlu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime13/12/2010, 04:18

http://www14.zippyshare.com/v/10499892/file.html
tohle je místo,o kterém se ve skladbě zpívá
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime13/12/2010, 09:09

v práci mi odkazy zippyshare nefungují ale zkusím to že by to byli Overdrive - Constantinople
https://www.youtube.com/watch?v=uQp8R-2r6CQ ... ale zase to nebyla B strana ...takže to je ode mne výkřik do tmy

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime13/12/2010, 19:21

Tak tos mě dostal - byl jsem si Mustafou úplně jist.

Ale je fakt, že jsem to poslouchal hodně potichu, nechtělo se mi lovit sluchátka a ta melodie je hodně podobná.

Doufám, že druhý pokus bude úspěšnější - Capucino - Marrakesh

https://www.youtube.com/watch?v=t61U-8HeJ3E&feature=related
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime13/12/2010, 19:56

Teda - zase se mi vloudila chybička - mělo by to být asi Capuccino -Marrakesh Smile
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime13/12/2010, 23:07

YaKi boduje a mohl by vymyslet hádanku

to pierre - chápu tě, ale třeba ten stounovskej mix, si troufnu říct, že zas tak moc lidí znát nebude ... tedy já ho neznal

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime13/12/2010, 23:31

já věděl,že to někdo musí znát,gratuluji QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 624909 lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime13/12/2010, 23:32

je to pro vás borce moc snadné,příště přitvrdím,už se s váma mazlit nebudu Very Happy Very Happy Very Happy QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 624909 QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 624909
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime14/12/2010, 20:48

No možná ti trošku zkazím radost - ale přiznat se musím. Našel jsem to podle té obrazové nápovědy - když jsem viděl toho chlápka s hadem, tak se mi nějak vybavila fotka z nějakého starého časopisu s komentářem "Tržiště v Marakeshi".

No a od toho k identifikaci písničky byl už jen krůček.... Razz

A za tu písničku díky, dost se mi líbí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime15/12/2010, 06:22

škoda,že jsi to uhodl podle fotky,myslel jsem,že tu skladbu znáš,příště budu dávat skladbu,která není na youtube,ale prvenství je tvoje
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime28/12/2010, 10:49

přes vánoce jsme lenošili, tak trochu napneme závity (já vím jsem optimista)

poznáte o jaké skupiny jde ? vzor:
A: AF,AL, BU, BA = ABBA: Agnetha Faltskog, Annifrid Lyngstad, Bjorn Ulvaeus, Benny Anderson
(vynechal jsem THE ... takže The Beatles by měli zkratku B a ne TB)

A: BL, MG , FM - původní sestava - ALPHAVILLE
BB: LS, SB, JS - původní sestava - BRONSKI BEAT
CC: JM, BG, MC, RH - CULTURE CLUB
DM: AF, AW, DG, MG - druhá, nejslavnější sestava - DEPECHE MODE
E: VC, AB - ERASURE
N: CK, N, JUFP, JD, RB
O: JP, A
P: ST, CB, RD, MM, ...nejslavnější sestava, další byla až na MM úplně jiná
RL: DS, RZ, AJ, DS
T: SD, RS
VK: PS, BB ... někdy psána kapela jen jako V
Y: BB, DM - druhá nejslavnější sestava která trvá dodnes

jsou to všechno kapely (někdy tzv. one hit wonder") které působily hlavně v 80s, některé vydržely dodnes a některé začínaly v 70's ...... snad je to alespoń trochu srozumitelné

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW


Naposledy upravil pavelse dne 22/1/2011, 21:52, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime21/1/2011, 23:59

a tady se to zaseklo,škoda
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime22/1/2011, 11:06

TAKY JSEM SI VŠIMNUL

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime22/1/2011, 19:40

... jeeej tady se souteží Smile

A je Alphaville
DM je Depeche Mode
E je Erasure

..a na víc zatím nemám čas... narychlo ma nenapadá ... Smile
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime22/1/2011, 20:36

soutěží ? to je silný výraz ... tři neděle tu nikdo nenapsal ani čárku

tvoje odpovědi jsou správné Very Happy

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime22/1/2011, 21:24

CC - Culture Club
BB - Bronski Beat
Návrat nahoru Goto down
aLuGaRd
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
aLuGaRd


Male Příspěvky : 6222
Gemini Věk : 57
Místo : EU
Registrace : 11. 04. 06

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime23/1/2011, 19:11

Tak ať to tu tolik nespí Very Happy
sice je to z jiného soudku,ale to snad tolik nevadí,alespoň prověříme trochu i zeměpis Laughing
takže otázka zní,kde byla tato včerejší fotka pořízena ? (zatim bez nápovědy)

QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Dsc00410
Návrat nahoru Goto down
http://mcradio.sweb.cz/
Sponsored content





QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)   QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví"  :-) - Stránka 28 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
QUIZZZ - Rychlohádanka "Kdo to ví - odpoví" :-)
Návrat nahoru 
Strana 28 z 32Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next
 Similar topics
-
» The Object - "Terminator 2" Dance Theme [CDM] (1991)
» "Miami Vice" TV-Series 1984-1989

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: