*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 CD (DVD) které jsem si nově koupil

Goto down 
+13
Jezeten
radko
gremlins
ilove80music
topol
keywest
najade
HEERY
Eurodancefan
pavelse
buctom
aLuGaRd
pimpo
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

KUPUJETE JEŠTĚ ORIGINÁLNÍ CD (DVD)? Do you buy origally CD's (DVD's)
ANO - YES
CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Vote_lcap64%CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Vote_rcap
 64% [ 14 ]
NE - NO
CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Vote_lcap18%CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Vote_rcap
 18% [ 4 ]
POUZE VYPALUJI - ONLY BURNDED
CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Vote_lcap18%CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Vote_rcap
 18% [ 4 ]
Celkem hlasů : 22
 

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CD (DVD) které jsem si nově koupil   CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Icon_minitime20/3/2011, 23:46

to je mimo téma,docela mě zajímá,jak ty chromky po létech hrají,já jsem všechno nahrával na obyč. sony C90 a musím říci záznam z roku 1985 hodně slušná kvalita,až k neuvěření,mě se ty chromky tehdy zdály nějak nepřirozený zvuk,taky šlo o značku, z důvodu bias,pár jsem jich testoval,nejlépe mě zněly Basf,ale při menším přebuzení si to nechtěli nechat líbit a bylo to dost slyšet ve zkreslení,proto jsem jel na FE a tam to slyšet nebylo,nejlepší mě chodily ty zelený sony C90,ještě by mě zajímal záznam na Metalkách,ty byly drahé,neznám nikoho,kdo by je měl,jak to asi hraje po 25 letech,kdo se ozve?
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CD (DVD) které jsem si nově koupil   CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Icon_minitime21/3/2011, 10:52

já měl z 90 % Basf Maxima,zbytek Sony, TDK ale neřeknu ti jak hrajou dnes, jelikož můj kazeták Toshiba PC-G 33 odešel do věčných lovišť, resp. leží pod postelí a nefunguje ... a kazety jsem rozdal, vyházel, možná mi jich pár zůstalo, ale v tuhle chvíli netuším kde

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CD (DVD) které jsem si nově koupil   CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Icon_minitime21/3/2011, 23:03

dík za snahu
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CD (DVD) které jsem si nově koupil   CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Icon_minitime24/7/2011, 23:27

a další placka pro radost - sice má děsnej obal, ale tady jde o muziku a ta se mi líbí :-) a za 199,- Kč - no nekup to Very Happy

CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Alphaville_CatchingRaysonGiant

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Eurodancefan
MODERATOR
MODERATOR
Eurodancefan


Male Příspěvky : 114
Leo Věk : 50
Registrace : 15. 09. 06

CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CD (DVD) které jsem si nově koupil   CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Icon_minitime6/8/2011, 11:24

Po delší době zdravím všechny přítomné. Pokud se můžu přidat k diskuzi, tak se přidávám k názoru, že hlavní problém spatřuju v potížích s místem. Narozdíl od vás jsem nic nevyhodil. Mám stále všechny kazety, vinyly, CD, VHS, DVD... a kupuju průběžně to co by sbírku originálů obohatilo. Většinou na dražbách, kde se díky malému zájmu o originály v poslední době dá nakoupit poměrně dobře až na vyjímky (teď jsem dražil CD SAPHIR, LATIN LOVER, GRANT MILLER - ne však edici ZYX a dostal jsem se bohužel až za hranici 700,-Kč za kus - ten druhej to chtěl taky moc CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 624909 ). Nebudu vypisovat co jsem všechno koupil, ale za posledního půl roku jen CD bude kolem 50-ti většinou raritních kousků a totéž množství na vinylu...
Co se týče kazet, tak pokud byly nahrány kvalitně a odpovídajícím způsobem se o ně pečovalo, tak hrají stále skvěle a je jedno zda normal, chrom nebo metal (ty mám hlavně TDK MA90). Jediný problém je, že u některých se v pauzách když vypnu dolby ozývá echo po prokopírování nahrávky, což je běžný jev, když se pásek často nepoužívá - trpí tím např. chromky BASF. Nejlépe chodí MAXELL (např. UDI a UDII) - kolem roku 2000 jsem zkoušel nějakou starou přemazat a kvalita záznamu byla stále excelentní.
Bohužel éra originálních nosičů spěje ke konci, sběratelů ubývá a většině náctiletých dnes stačí portál YouTube - nic jiného skutečně nepotřebují. Nenaříkám nad tím, jen konstatuji holý fakt, je to prostě evoluce affraid Very Happy
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CD (DVD) které jsem si nově koupil   CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Icon_minitime7/8/2011, 15:59

poslední úlovky z "dražby" - byl jsem jedinej :-)
Introspective (136,- Kč) a Story 25 years of hits (84,- Kč) vše od PSB

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CD (DVD) které jsem si nově koupil   CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Icon_minitime20/10/2011, 15:26

další disky z dražby do sbírky PSB - Ultimate (cd/dvd) za 145 - což si myslím že je velmi dobrá cena
no a z bazaru všechny 4 díly Indiana Jonese za 320 Kč

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Sponsored content





CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: CD (DVD) které jsem si nově koupil   CD (DVD) které jsem si nově koupil - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
CD (DVD) které jsem si nově koupil
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: