*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 písnička na které se dá učit angličtina?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
radko
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
radko


Příspěvky : 2116
Místo : základna na Marsu
Registrace : 01. 03. 07

písnička na které se dá učit angličtina? Empty
PříspěvekPředmět: písnička na které se dá učit angličtina?   písnička na které se dá učit angličtina? Icon_minitime15/3/2014, 08:35

Ahoj, dost lidiček začínalo v dřívějších dobách s angličtinou na překladech textů písní třeba Beatles, jen by mě zajímalo jaká písnička třeba vás chytla, že jste si ji začali překládat, nebo zda můžete doporučit nějakou textově zajímavou písničku? Předem díky za odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

písnička na které se dá učit angličtina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: písnička na které se dá učit angličtina?   písnička na které se dá učit angličtina? Icon_minitime16/3/2014, 22:13

Ahoj,
ne že bych hned překládal písničky, ale první kterou jsem si nechal přeložit byla Send me An Angel od Real Life a tu mi překládala kamarádka.
Já jsem si začal se slovníkem v ruce překládat články z Brava a dopadlo to tak, že z rozhovoru s Dietrem Bohlenem jsem si myslel že Thomas má nějaký zdravotní problém s ušima a ono to mělo být že jej Thomas nechce poslouchat :-) Pak jsem si radši nechal články z Brava a Popcornu překládat od kolegy z práce, který uměl německy.
No a tím moje pokusy o překlady skončily.... ale tím jsem ti moc neodpověděl a ani nic nedoporučil.

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Hubas80
školák
školák
Hubas80


Příspěvky : 2
Registrace : 25. 04. 14

písnička na které se dá učit angličtina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: písnička na které se dá učit angličtina?   písnička na které se dá učit angličtina? Icon_minitime25/4/2014, 14:56

To teda opravdu ne Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





písnička na které se dá učit angličtina? Empty
PříspěvekPředmět: Re: písnička na které se dá učit angličtina?   písnička na které se dá učit angličtina? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
písnička na které se dá učit angličtina?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: