*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nena - Live & Akustisch - Landshut

Goto down 
AutorZpráva
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Nena - Live & Akustisch - Landshut Empty
PříspěvekPředmět: Nena - Live & Akustisch - Landshut   Nena - Live & Akustisch - Landshut Icon_minitime20/4/2012, 23:23

Pokud se někdo vypravíte na koncert z turné "Live & Akustisch" připravte se na to že některé skladby skoro nepoznáte :-)

Byl jsem s kamarádem v Landshutu a jelikož jsem tušil o co půjde tak mě to nepřekvapilo a jsem spokojen.
Úderem 20 hodiny začala první předkapela Studebaker's Blacksmith Shop - místní partička která odehrála 3 skladby a zmizela, po cca 5 minutách začala druhá předkapela KLEE která jede s Nenou celé turné - nikdy jsem je neslyšel, ale jejich písničky jsou super - pokud můžete němčinu, tak je zkuste - příjemný poprock, hráli zhruba 25 minut. najdete je zde
https://music80s.forumczech.com/t39755-klee#124265

Koncert Neny začal asi minutu po 21 hodině bez varování, ani ještě nezhasla světla najednou se roztáhla opona a Nena seděla na pohovce uprosted pódia - poté koncert začla tím že se snažila z davu vyloudit takový ten chorál áááá áá á áá ze skladby Leuchturm, no a pak se začal na pódium stěhovat "nábytek" tzn dvoje bicí, dvoje klávesy stupínek pro smyčcové kvarteto ... prostě spousta nástrojů a spolu s tím spousta muzikantů a backvokalistek - dohromady 15-16 lidí ...
Koncert byl rozdělen na dvě poloviny mezi kterými byla cca 20 minutová pauza.
První část končila směskou ze skladeb My Sweet lord/Give peace a chance kdy ke konci celý ansámbl odešel prostředkem publika do zákulisí (pod pódiem bylo umístěno asi 30 řad židlí s uličkou uprostřed).
Ve druhé části si na jednu písničku pozvala Nena objev z "Hlasu Německa" mladou Sharon Levy. která zahrála a zazpívala jednu dobrou rockovou skladbu.
Konec koncertu byl ve znamení dalšího coveru - tentokrát šlo o Heroes.
Po vytleskaném návratu celé uskupení zazpívalo 99 Luftballons v a capella verzi, přišlo mi to lehce do jazzové polohy a vypadalo to jakokdyž končí mejdan a všichni si zpívají :-) ... no a celé to končilo v cca 23:30

Vzhledem k tomu, že Nena asi 3 skladby vůbec nezpívala, tak kamarád celý koncert přejmenoval na Nena a přátelé ... ale zase asi 2x hrála na kytaru a jednou na bicí

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
 
Nena - Live & Akustisch - Landshut
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nena - Made in Germany: Live in Concert (2DVD) (2011)
» Nena - Made in Germany: Live in Concert (2011) DVD9 + DVD5
» Nena - Nena 40-Das neue Best of Album

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: