*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sháním kotoučové pásky

Goto down 
AutorZpráva
mafian144
mistr hudby
mistr hudby
avatar


Příspěvky : 38
Registrace : 18. 08. 07

Sháním kotoučové pásky Empty
PříspěvekPředmět: Sháním kotoučové pásky   Sháním kotoučové pásky Icon_minitime14/9/2011, 17:34

Zdravím všechny,

sháním hudbu z 80let na magnetofonových kotoučích, jde mi hlavně o sbírky z hitparád německých a anglických (třeba z rádia Ö3).

Díky za nabídky
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Sháním kotoučové pásky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sháním kotoučové pásky   Sháním kotoučové pásky Icon_minitime14/9/2011, 23:21

mám asi 20ks,nahráno z Bayern 3 ,1979-80,hitparády a vše co tehdy frčelo
Návrat nahoru Goto down
mafian144
mistr hudby
mistr hudby
avatar


Příspěvky : 38
Registrace : 18. 08. 07

Sháním kotoučové pásky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sháním kotoučové pásky   Sháním kotoučové pásky Icon_minitime15/9/2011, 14:35

Díky za info, jen jsem se chtěl zeptat, nenašel by jste ve Vaší sbírce i něco pozdějšího? Cca 81-89? (čím blíže k 1989, tím lépe).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Sháním kotoučové pásky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sháním kotoučové pásky   Sháním kotoučové pásky Icon_minitime15/9/2011, 22:49

ale jistě,jenže vývoj techniky mě donutil přejít na kazety,od roku 1980-1993 mám vše už na kazetách asi 200ks všechny hity kompletních diskoték a hitparád od roku cca 1977-1993 z vinylu po 1993 už i z CD,většinou z SP a MSP,zřídka z LP
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sháním kotoučové pásky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sháním kotoučové pásky   Sháním kotoučové pásky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sháním kotoučové pásky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shanim!!
» shanim!!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Ostatní :: BAZAR - nabídka/koupě - výměna a jiný handl-
Přejdi na: