*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 TV - jakou si koupit

Goto down 
+11
ganymeda
keywest
RudyV
gremlins
NANIGA
Jezeten
HEERY
senso24
lucky
aLuGaRd
pavelse
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime20/5/2009, 22:16

hm, hezké móc hezké Very Happy jako u nás doma

telku jsem furt nekoupil, neboj tohle téma tu budu udržovat dlouho Very Happy

jo a moje kabely ?
reciever, cd.dvd, vhs hezky nad sebou,vedle tv + kabely na efektové repro
a u pc ? navíc jen kabely k usb, repro, sluchátkám a routeru

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime21/5/2009, 00:32

kabely ?? No to řešim furt a mohl bych o tom napsat knihu Smile
Já bych potřeboval zesilovač co má tak min. 20 vstupů, ale to není a na mixák už nemám místo a řešim to takovejma těma přepínačema cinchů.A pak si píšu si na papír pod jakým číslem na jakém vstupu mám jaké zařízení Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime21/5/2009, 09:46

nemáte někdo přístup k tomuhle testu ?

http://www.dtest.cz/lcd-a-plazmove-televizory-televizni-triky
dík

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime21/5/2009, 22:14

.... tak už jsem ho sehnal (ten dtest) Very Happy

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime23/5/2009, 00:06

Dneska jsem se zastavil někde v obchoďáku kde do těch TV jela Prima a ne DVD či BR no a hrůza. Ve všech obraz podivný, rozmáznutý a moaré - přesně jako když se provozuje LCD v menším rozlišení než je nativní. Navíc se i v klidných scénách oraz tak nějak tetelí Smile Já to domu nechci
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime8/2/2010, 23:06

už jsem tady dlouho "neprudil" Very Happy

můj šéf si koupil na vánoce plazmu Panasonic - typ ani velikost nevím, ale asi po svou dnech ji vyměnil za LCD protože mu vadilo jak jsou slyšet větráčky !

co vy na to ? jaké máte s tímto zkušenosti ?

PS: předpokládám že měl minimálně 42"


PS2: co říkáte na LCD Sharp 32LE600 ?
http://www.videoexpert.cz/lcd-televize-sharp/sharp-aquos-lc-32le600e:combined

díky

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
atyp
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
atyp


Příspěvky : 31249
Pisces Věk : 67
Registrace : 16. 07. 08

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime8/2/2010, 23:32

Ja mam doma tiez PANASONIC plazmu 106 a som s nou velmi spokojny ,mam ju uz rok a pol a nemam ziadny problem .
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime8/2/2010, 23:34

je možné že měl vadný kus ...

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
atyp
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
atyp


Příspěvky : 31249
Pisces Věk : 67
Registrace : 16. 07. 08

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime8/2/2010, 23:43

Ale aj tak ci mas plazmu ,alebo LCD ,VELMI DOLEZITE JE MAT DOBRY SIGNAL ,AK JE SIGNAL HORSI MOZE BYT AKA CHCE TECHNOLOGIA A JE TO NANIC .Ono v obchode maju super obraz ,ak tam pustia blue ray disc ,ale pri beznom signaly je to uz horsie .
Návrat nahoru Goto down
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime11/3/2010, 20:52

...nemam LCD ani plazmu ale ak by som si niečo kupil,tak už Full HD...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime12/3/2010, 00:18

Full HD je pouze na blu ray,jinak signál z etéru není,tak je to k ničemu,naopakHD ready je lepší pro signal DVB-T nebo DVB-S
Návrat nahoru Goto down
YaKi
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 294
Registrace : 31. 08. 06

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime12/3/2010, 14:17

Do téhle diskuse jsem zatím nezasahoval, protože jsem pořád majitelem klasické 82cm 16:9 televize značky Tesla (Made in China).
Ale předchozí výrok, že na něco je lepší HD ready oproti Full HD, mě k reakci donutil. HD ready je lepší pouze pro jedinou věc - peněženku. Jinak je to naprostý nesmysl - nekvalitní signál bude vypadat blbě na každém LCD. Klasická obrazovka díky setrvačnosti luminoforů byla milosrdnější k vadám obrazu - ledacos se na ní ztratilo.
A vzhledem k tomu že takovou televizi většina lidí nekupuje na krátkou dobu, kupovat si HD ready je podle mně blbost - vývoj jde kupředu a zdrojů kvalitního obrazu bude časem přibývat.

Leda by to člověk bral jako levnou výplň než se vyjasní situace kolem normy DVB-T2 a pozemního HD vysílání. A v tom případě bych horší signál sledoval radši na menší obrazovce než obrovské.
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime18/9/2011, 11:16

tak po několika letech jsme se rozhoupali a koupili ..... LED TV UE37D5520
zatím se s ní seznamuju

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime18/9/2011, 17:07

Gratuluji ke koupi nového televizoru! Příbuzní si nedávno pořídili velice podobný model, také zn. Samsung. - Samsung je prý velmi dobrá volba.
Já mám doma pořád klasickou CRT televizi, ale se změnou zatím moc nespěchám, vždyť ji mám terpve od Vánoc 2006. Až přijde čas na změnu, tak asi také zvolím něco od Samsungu. Nebo možná od Panasonicu, jeden můj spolužák ze základky tam dělá technika ve výstupní kontrole ...
Každopádně jsem docela zvědav na zkušenosti a postřehy novopečeného majitele. Přeji dobrý obraz, znělý zvuk a dlouhá léta bezporuchového užívání.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime19/9/2011, 00:22

toto téma patří na jiné fórum,stejně jako zde nemohu diskutovat o teorii relativity,protože se zde budou těžko kumulovat experti v této oblasti,ale proč ne,pravidlo č.1 televize se jmenuje Plazma,ostatní atrapy LCD a LED je podvod a lidi,ale i tento podvod se někomu může líbit a nakonec si zvykne,jinak monitor k PC ,nebo a hry LCD a LED doporučuji,LED je vůbec největší trhák v reklamě,jediný rozdíl mezi monitory LCD a LED je podsvícení panelu,LCD používá zářivkové trubice a Led led diody,není to k smíchu ,TV a zářivka,nebo led?,jen vůl skočí na masírku prodavačů,ale oni přeci nechtějí pomáhat ,ale prodávat ty šmejdy Led a LCD,kterých mají na skladě přebytek,jak by ne,tyto tzv.TV vyrábí každý debil,který před časem vyráběl digitálky a foťáky,dnes mobily,Plazma má náročnou výrobní technologii,proto ji vyrábí jen pár firem a jen od 106cm výše,nakonec je drahá i distribuce a skladování,nesmí se položit,jen nastojato,proč asi v každém letáku je v nabídce jedna PLAZMA a deset LCD a LED?,nedávno jsem četl velmi moudrou radu a to potvrdí o čem píši,zapoj kameru na svou TV,nasměruj ji z okna,pokud uvidíš stejný obraz na TV i při pohledu z okna,je to správná TV,LCD a LED toto nikdy zatím nesplňovaly,vždy to byl krásný barevný obraz jako omalovánky,na simsony ideální,přeji skutečný obraz
Návrat nahoru Goto down
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime19/9/2011, 13:32

O plazmě jsem také uvažoval, ta spotřeba není zas tak hrozná, jak se obecně soudí, ale problém je právě v té velikosti. Do malého obýváku - a ještě menšího prostoru v obývákové stěně (která je ale jinak do malého bytu praktická, protože nabízí hodně úložného prostoru) - se mi televize s úhlopříčkou nad metr prostě nevejde. Takže si prostě musím vybrat panel z tekutých krystalů podsvícený buď katodovými zářivkami nebo LED diod. Zatím se mi do toho vůbec nechce.
O tom, že LCD není úplně super, ví i moje matka, jinak naprostý technický antitalent, navíc po operaci šedého zákalu.
Na naší televizi je dobře vidět i za slunečného dne, barvy jsou docela věrné a obraz je nádherně ostrý. Na televizi u příbuzných (za skoro dvacet tisíc) není za světla moc vidět, barvy jsou jakžtakž, ale výborná ostrost je jen u statických obrázků s vyšším rozlišením (nebo u full HD videa). Na prezentaci fotek z dovolené v Tunisu fajn, ale jinak ...
Návrat nahoru Goto down
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime19/9/2011, 21:36

vůl děkuje za názory a gratulace, halt každej nemá ty možnosti pořídit si to nejlepší

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime20/9/2011, 02:13

nemáš zač,jsme jen lidi a občas se každý může splést
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime20/9/2011, 02:19

topol napsal:
O plazmě jsem také uvažoval, ta spotřeba není zas tak hrozná, jak se obecně soudí, ale problém je právě v té velikosti. Do malého obýváku - a ještě menšího prostoru v obývákové stěně (která je ale jinak do malého bytu praktická, protože nabízí hodně úložného prostoru) - se mi televize s úhlopříčkou nad metr prostě nevejde. Takže si prostě musím vybrat panel z tekutých krystalů podsvícený buď katodovými zářivkami nebo LED diod. Zatím se mi do toho vůbec nechce.
O tom, že LCD není úplně super, ví i moje matka, jinak naprostý technický antitalent, navíc po operaci šedého zákalu.
Na naší televizi je dobře vidět i za slunečného dne, barvy jsou docela věrné a obraz je nádherně ostrý. Na televizi u příbuzných (za skoro dvacet tisíc) není za světla moc vidět, barvy jsou jakžtakž, ale výborná ostrost je jen u statických obrázků s vyšším rozlišením (nebo u full HD videa). Na prezentaci fotek z dovolené v Tunisu fajn, ale jinak ...
Máš pravdu ,plazma se dělá od 96cm,taky jsem řešil tento problém a v budoucnu budu řešit znovu,taky jsem chtěl TV dostat do stěny a měl jsem kliku,koupil jsem Plazmu 82cm,jenže už ji dnes nikdo nevyrábí,až klekne budu mít problém TV - jakou si koupit - Stránka 3 442363 TV - jakou si koupit - Stránka 3 442363 TV - jakou si koupit - Stránka 3 442363
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





TV - jakou si koupit - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV - jakou si koupit   TV - jakou si koupit - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
TV - jakou si koupit
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» koupit si rapidshare pres mobil neni problem

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: