*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Antivirus - jaký používáte ?

Goto down 
+13
brano7182
ganymeda
neo.2007
gremlins
ilove80music
Hallyna
radko
h.vlastimil
ambient
topol
Jadranko
HEERY
pavelse
17 posters
AutorZpráva
pavelse
HLAVNÍ MODERÁTOR
HLAVNÍ MODERÁTOR
pavelse


Male Příspěvky : 8241
Místo : závětrná strana továrního komína
Registrace : 04. 08. 06

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime10/12/2008, 12:13

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaký antivirák používáte a proč ?
používám avast home free verzi, ale přijde mi že trochu zpomaluje chod PC

co byste doporučili pro obyčejnou domácí stanici ketrá hlídá hlavně internet ? pokud možno jednoduchou instalaci - dík

_________________
singlové a albové hitparády NSR, USA, UK, ITÁLIE a RAKOUSKA z let 80-89 nejdeš zde:
www.hitparady80s.estranky.cz

najdeš zde také hitparády z PLR, radia Luxembourg, životopisy- Divine, Bobby Orlando, NENA
NEW - NEW - NEW .....každotýdenní hudební tipy ........ NEW - NEW - NEW
Návrat nahoru Goto down
http://www.hitparady80s.estranky.cz/
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime10/12/2008, 12:37

http://www.grisoft.cz/product-avg-anti-virus-free-edition
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
Jadranko
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
Jadranko


Příspěvky : 634
Místo : Zlín
Registrace : 13. 09. 07

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime10/12/2008, 12:46

Já taky používám avast home free verzi ale taky mám NODA ten mám ale vyplej ale taky s ním někdy sjedu PC sice mu už nevěřím ale mám ho tam protože je zadara. Ale asi bych ti doporučil toho AVASTA ten je dobrý a měl by ti stačit no počkáme na ostatní co sem napíšou aspoň budem trošku chytřejší. :333:
Návrat nahoru Goto down
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime10/12/2008, 15:52

Už čtyři roky používám AVG a jsem celkem spokojený.
Návrat nahoru Goto down
ambient
MODERATOR
MODERATOR
ambient


Příspěvky : 833
Registrace : 15. 06. 06

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime10/12/2008, 16:20

v cem neni spolehlivy NOD? v tom ze je to slovenskej program? Smile ja pouzivam jen to .. a z casu na cas procistim comp Cleanup-em
jinak se o bezpecnost nejak zvlast nestaram Smile kdyz je problem vyresim to pomoci google .. ale byly snad jen dva velke problemy .. za cas co mam net.. AVG jsem odinstaloval kamosce asi pre mesicem a hodne se ji zrychlil comp .. a hlavne nevim jestli AVG nebo AVAST maju ochranu proti spyvirum ..

_________________
new beat - acid - house - techno (80s-90s)
Návrat nahoru Goto down
Jadranko
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
Jadranko


Příspěvky : 634
Místo : Zlín
Registrace : 13. 09. 07

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime10/12/2008, 16:47

No NOD mě propustil několikrát Vejry ale nic proti Slovákům nemám mám je moc rád umějí se bavit a dobře se s nima debatí.
Návrat nahoru Goto down
h.vlastimil
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
h.vlastimil


Male Příspěvky : 594
Aries Věk : 56
Místo : Praha
Registrace : 16. 07. 06

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime10/12/2008, 19:36

ambient napsal:
v cem neni spolehlivy NOD? v tom ze je to slovenskej program? Smile ja pouzivam jen to .. a z casu na cas procistim comp Cleanup-em
jinak se o bezpecnost nejak zvlast nestaram Smile kdyz je problem vyresim to pomoci google .. ale byly snad jen dva velke problemy .. za cas co mam net.. AVG jsem odinstaloval kamosce asi pre mesicem a hodne se ji zrychlil comp .. a hlavne nevim jestli AVG nebo AVAST maju ochranu proti spyvirum ..
Pokud vím tak Avast ve verzi 4,8 a vyšší tuto ochranu má. Stejně si ale myslím že je lepší v tomhle případě použít třeba Spy Bot, nebo Spy terminátor. Tato kombinace se mi docela osvědčila.
Návrat nahoru Goto down
http://h.vlastimil@seznam.cz
radko
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
radko


Příspěvky : 2127
Místo : základna na Marsu
Registrace : 01. 03. 07

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime11/12/2008, 00:17

Zkusím to shrnout : na aktuálně známé viry, malware a spyware Avast nebo AVG , NOD32 zaostává, ale je schopen na rozdíl od Avastu a AVGčka najít nové viry vzniklé po vydání aktualizace a je nenáročný na systémové prostředky.

Pokud někdo jede přes adselko od O2, tak mu na ústředně sjíždějí data jednoduchým antivirem, ale jaká je jeho úspěšnost, kdo ví :-)

btw. žádný anti-program není 100procentní
Návrat nahoru Goto down
Jadranko
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
Jadranko


Příspěvky : 634
Místo : Zlín
Registrace : 13. 09. 07

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime11/12/2008, 10:15

h.vlastimil napsal:
ambient napsal:
v cem neni spolehlivy NOD? v tom ze je to slovenskej program? Smile ja pouzivam jen to .. a z casu na cas procistim comp Cleanup-em
jinak se o bezpecnost nejak zvlast nestaram Smile kdyz je problem vyresim to pomoci google .. ale byly snad jen dva velke problemy .. za cas co mam net.. AVG jsem odinstaloval kamosce asi pre mesicem a hodne se ji zrychlil comp .. a hlavne nevim jestli AVG nebo AVAST maju ochranu proti spyvirum ..
Pokud vím tak Avast ve verzi 4,8 a vyšší tuto ochranu má. Stejně si ale myslím že je lepší v tomhle případě použít třeba Spy Bot, nebo Spy terminátor. Tato kombinace se mi docela osvědčila.
*********************************************************
Jo spy bot jsem měl ale pořád se mě na něco ptal a kdo má vědět co odkliknout jestli něco zablokovat nebo povolit tak jsem ho smáznul a terminátora jsem taky měl ale ten jsem taky poslal do kytek a teď nemám nic takového. Ale sháním nějaký co se neptá protože mě to deptá Smile)
Návrat nahoru Goto down
Hallyna
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Female Příspěvky : 298
Taurus Věk : 52
Místo : Brno
Registrace : 22. 11. 06

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime11/12/2008, 20:01

Mě musí ochranovat Kasperskej protože klikám i na co nemám affraid Laughing
Návrat nahoru Goto down
ilove80music
MODERATOR
MODERATOR
ilove80music


Příspěvky : 847
Aquarius Věk : 57
Místo : Kofoland
Registrace : 06. 04. 07

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime11/12/2008, 22:18

Já osobně již nějakej pátek používám avast a samozřejmě, že pravidelně čistím počítač od el. bince pomocí c-cleaneru a ad-adwaru.
Návrat nahoru Goto down
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime12/12/2008, 07:24

Jadranko: Spy bot ani Spyware terminator se na nic neptá pokud nezapneš rezidenta - ono to chce občas při instalaci číst co odklikávám a nebo si to potom vypnout, ale záleží na verzi toho SW.
Ilove80:AD AWARE byl super program, ale už je hodně mimo a já ho nahrazuji právě tím Spyware Terminátorem.
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
Jadranko
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
Jadranko


Příspěvky : 634
Místo : Zlín
Registrace : 13. 09. 07

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime12/12/2008, 09:44

HERRY to jsem ani nevěděl že se dá na spybotu vypnout rezistentní štít teď už to vím tak ho skusím znovu nainstalovat vím že je to dobrý program četl jsem o něm hodně diskuzí.
Návrat nahoru Goto down
gremlins
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
gremlins


Male Příspěvky : 468
Taurus Věk : 51
Místo : Ostrava Čs. Legií
Registrace : 31. 05. 07

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime12/12/2008, 21:16

Superantispyware profesional+NOD a jsem spokojenej.
Návrat nahoru Goto down
neo.2007
mistr hudby
mistr hudby
neo.2007


Příspěvky : 20
Capricorn Věk : 74
Registrace : 31. 10. 08

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime18/12/2008, 10:15

F-Secure Client Security 8.1
Super balím All in One - vysoká úroveň zabezpečení!
Návrat nahoru Goto down
ganymeda
mistr hudby
mistr hudby
avatar


Příspěvky : 26
Registrace : 12. 12. 06

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime27/12/2008, 23:35

Ačkoliv pravidelně projíždím kompa Avastem home edition (free), Spybotem a TuneUpem, stále se mu něco nelíbí. Slyšela jsem, že ten free Avast není tak účinný jako placená verze, nevíte někdo co je na tom pravdy? :333:
Návrat nahoru Goto down
brano7182
školák
školák
avatar


Příspěvky : 8
Registrace : 18. 05. 07

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime28/1/2009, 13:44

ten superantispyver + nod používám taky a dýl jak rok žádný
problém.
Návrat nahoru Goto down
gremlins
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
gremlins


Male Příspěvky : 468
Taurus Věk : 51
Místo : Ostrava Čs. Legií
Registrace : 31. 05. 07

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime28/1/2009, 22:15

brano7182 napsal:
ten superantispyver + nod používám taky a dýl jak rok žádný
problém.

Very Happy Jasne.My vime co je nejlepsi kolego ze?!:***:
Návrat nahoru Goto down
paddycom
školák
školák
avatar


Příspěvky : 6
Registrace : 03. 06. 09

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime5/6/2009, 22:18

používám "f-secure profi antivirus
Návrat nahoru Goto down
sanko12
hudební znalec
hudební znalec
avatar


Příspěvky : 17
Registrace : 24. 02. 08

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime7/10/2009, 22:00

Momentálne testujem NORTON INTERNET SECURITY 2010 a zatiaľ bez problémov.
Návrat nahoru Goto down
mocino
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 138
Registrace : 04. 10. 09

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime8/2/2010, 08:30

http://www.slunecnice.cz/sw/antivir-pe/
Návrat nahoru Goto down
gaboo
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
gaboo


Male Příspěvky : 7210
Místo : ...MUSICLAND...
Registrace : 26. 01. 08

Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime8/2/2010, 20:04

...ja iba free avast... a nejake čističe občas zapnem...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Antivirus - jaký používáte ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antivirus - jaký používáte ?   Antivirus - jaký používáte ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Antivirus - jaký používáte ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: