*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 hidden linky

Goto down 
+6
aLuGaRd
pimpo
ilove80music
HEERY
topol
terryjohn
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

hidden linky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hidden linky   hidden linky - Stránka 2 Icon_minitime14/11/2008, 10:19

keywest napsal:
Herry, a ještě jedna věc, pokud jsou hidden linky takový ´´ VOPRUZ ´´ jak jsi psal, je tu jednoduchá pomoc: prostě to co je v hidden linku nestahuj a máš to vyřešené. Dávám je jen u věcí, u kterých bych rád věděl, zda-li se to líbí i ostatním. Jak si můžeš vyhledat, nedávám je u všeho. [/b]
Samozřejmě HEERY ! Smile
Návrat nahoru Goto down
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

hidden linky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hidden linky   hidden linky - Stránka 2 Icon_minitime14/11/2008, 13:45

Ale stalo se mě to, že jsem zapoměl dát heslo neboj.
A jenom mě prosím vysvětli jak poznáš z (THX,Thanx,Super,Děkuji,Big,kde je odkaz,nevidim odkaz,něco napis,great song,cool atd..)zda-li se to líbí i ostatním ?
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
keywest
GIGA PŘISPĚVATEL
GIGA PŘISPĚVATEL
keywest


Male Příspěvky : 2481
Virgo Věk : 92
Místo : Ani blízko, ani daleko !
Registrace : 29. 09. 07

hidden linky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hidden linky   hidden linky - Stránka 2 Icon_minitime14/11/2008, 16:17

Pokud někdo napíše že děkuje, předpokládám, že to nepíše ze zdvořilosti ale proto, že si to chce stáhnout, tím pádem, že se mu to líbí. 10x děkuji, 10 x staženo, 20 x děkuji, 20 x staženo atd. Z toho se dá poznat, že to, co sem dám, má smysl !
Návrat nahoru Goto down
sepl
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
sepl


Male Příspěvky : 210
Místo : Jižní Morava
Registrace : 21. 02. 07

hidden linky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hidden linky   hidden linky - Stránka 2 Icon_minitime14/11/2008, 17:31

keywest napsal:
Pokud někdo napíše že děkuje, předpokládám, že to nepíše ze zdvořilosti ale proto, že si to chce stáhnout, tím pádem, že se mu to líbí. 10x děkuji, 10 x staženo, 20 x děkuji, 20 x staženo atd. Z toho se dá poznat, že to, co sem dám, má smysl !

V tom máš naprostou pravdu, protože jiný význam "hidden" nevidím. Jedině snad na boardech, kde mají do vláken přístup i neregistrovanci, kteří obvykle nemůžou psát příspěvky a tudíš jen čumět.
Návrat nahoru Goto down
HEERY
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
HEERY


Male Příspěvky : 971
Capricorn Věk : 103
Místo : ori space
Emploi : V.I.P
Loisirs : HEERY is a highly evolved human, genetically engineered by the Ori
Registrace : 07. 01. 07

hidden linky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hidden linky   hidden linky - Stránka 2 Icon_minitime14/11/2008, 18:19

Ale dávejte hidden klidně dál, protože přežít se to dá, ale třeba ještě jeden pohled - kolikrát potřebuju třeba na cestu něco rychle stáhnout no a musím třeba 4x někam napsat nějakej blud abych se dostal konečně k albu co je pouze na jeden link. Vzniká tím ode mě naprosto nesmyslnej balast ze kterého zřejmě někdo cosi pozná Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ori.ori
Jadranko
MAXI PŘISPĚVATEL
MAXI PŘISPĚVATEL
Jadranko


Příspěvky : 634
Místo : Zlín
Registrace : 13. 09. 07

hidden linky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hidden linky   hidden linky - Stránka 2 Icon_minitime21/11/2008, 14:47

Já vždy rád poděkuji je to slušnost a má to taky výhodu tak mě vůbec nevadí tam něco napsat nebo tam hodit nějaké smajlíky ale taky mě někdy štve že člověk který si něco stáhne když je odkaz bez hidden linku vůbec nic nenapíše.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





hidden linky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hidden linky   hidden linky - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
hidden linky
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hiden mod pro forum

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Pravidla - Srazy - Diskuze :: D I S K U Z E - a jiný pokec-
Přejdi na: