*** M U S I C - C L U B ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World Music Forum
 
PříjemGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
nnnnnniv
mistr hudby
mistr hudby
avatar


Příspěvky : 33
Registrace : 09. 04. 08

Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree? Empty
PříspěvekPředmět: Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree?   Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree? Icon_minitime31/5/2008, 12:52

Nehledám skladbu, ale hledám, ve kterém roce natočili Beatles vánoční píseň (od Brendy Lee) s názvem Rockin' Around The Christmas Tree. Uměl by někdo poradit? Já už druhý den prolízám internet, našel jsem toho spoustu, ale rok, kdy to nahráli - ten stále nemám .-)

Případnému "informátorovi" už předem velmi děkuju!
Návrat nahoru Goto down
jeff
MEGA PŘISPĚVATEL
MEGA PŘISPĚVATEL
avatar


Příspěvky : 155
Registrace : 15. 01. 08

Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree?   Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree? Icon_minitime31/5/2008, 15:07

kód:
http://returntopepperland.blogspot.com/2006/11/beatles-christmas-records.html
ale asi to tam nenísanta. Kde jsi to splašil, že to měli nahrát? a není to náhodou
XMAS BEATMAS od Rubber Band? Vánoční písně ve stylu Beatles.A tohle na jůtubu asi Beatles nebudou, asi si někdo dělal prdýlku,protože ten zpěv neodpovídá nikomu
kód:
http://youtube.com/watch?v=Gq84EFNk0DQ
Ale je to poučný.Taky by mě zajímalo jak to dopadne, co je pravda a jestli zvítězí nad lží a nenávistílol!
Návrat nahoru Goto down
nnnnnniv
mistr hudby
mistr hudby
avatar


Příspěvky : 33
Registrace : 09. 04. 08

Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree?   Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree? Icon_minitime31/5/2008, 23:43

Tak tos mě teď zaskočil - jedná se o stejnou skladbu, jakou odkazuješ i na youtube. Nevím, odkud jsem to sehnal, nemám u toho žádnou poznámku - proto taky pátrám :-)
Nejsem žádný velký znalec Beatles, ale byl jsem převědčen, že je to od nich. Na netu jsem kdesi narazil na poznámku v tom smyslu, že by to snad mělo vzniknout při jednom nahrávání, ale pak to zamítli a už to dál nenahrávali, zbylo jen tohle. Ale co je na tom pravdy, to absolutně netuším. Natožpak aby ta chudinka pravda mohla zvítězit...
Návrat nahoru Goto down
topol
MODERATOR
MODERATOR
topol


Male Příspěvky : 3026
Místo : East EU - West Bohemia
Emploi : retraité
Loisirs : cagnarderie
Registrace : 29. 06. 06

Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree?   Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree? Icon_minitime1/6/2008, 00:23

Nejsem velký znalec The Beatles,ale tato kauza mne zaujala,a jal jsem se tedy pátrat. Výsledkem mého pátrání je zjištění,že originální Beatles skladbu Rockin' Around The Christmas Tree nikdy nenahráli.

Další informace jsou i v tomto článku. (Pochopitelně v angličtině)

http://roach-family.blogspot.com/2007/11/we-were-duped.html
a zde
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Beatles%27_Christmas_Album
Návrat nahoru Goto down
nnnnnniv
mistr hudby
mistr hudby
avatar


Příspěvky : 33
Registrace : 09. 04. 08

Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree?   Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree? Icon_minitime1/6/2008, 10:21

Myslím, že je to jasné a můj dotaz můžete považovat za zodpovězený. Oběma vám moc děkuju!

Akorát tu skladbu mazat nebudu - nevím jak ostatním, ale mně se líbí :-) Jen jsem si ji "zaškatulkoval" mezi zajímavosti a rarity...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree?   Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kdy nahráli Beatles Rockin' Around The Christmas Tree?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kim Wilde & Nik Kershaw - Rockin' Around The Christmas Tree (2013)
» Lady Gaga Ft. Space Cowboy - Christmas Tree (2010)
»  The National Christmas Tree Lighting 2010 1080i HDTV
» Lady GaGa ft Space Cowboy - Christmas Tree (HOTT Xmas Song!!
»  The Beatles - The Beatles' Movie Medley

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*** M U S I C - C L U B *** :: Hledám hudbu - video :: Music / Video Requests - HLEDÁM HUDBU / VIDEO-
Přejdi na: